Flashowe Gry » Gry Zręcznościowe » Gry na reakcję » Nie daj się złapać
8.6 / 10 - 854

Nie daj się złapać

Jeśli jesteś osobą przebiegłą, pokochasz te gry. Aby zdobyć punkty, musisz wykazać się wielką ostrożnością i nie dać się złapać przeciwnikowi. Może to być Twój nauczyciel albo pracownik banku. Przemknij ukradkiem przez całą grę i niech nikt Cię nie zobaczy!

Nasze gry Flash „Nie daj się złapać” są wspaniałym sposobem na spędzenie czasu. Niektóre z nich oferują także sporą dawkę emocji – a to wszystko online za darmo. Od zabójców na zlecenie przez uczniów uciekających ze szkoły po pracowników wymykających się z pracy – masz okazję przeżyć wiele różnych przygód, nie dając się złapać.
Umiejętność skradania się jest bardzo pożądana w naszych grach Flash „Nie daj się złapać”, lecz musisz także pamiętać o strategii i taktyce. Dopiero gdy je opanujesz, będziesz w stanie uciec przed twoimi przeciwnikami – nawet jeśli są nimi tylko twoi nauczyciele czy szef. Gdy nabierzesz wprawy będziesz w stanie przejść nawet najcięższe finałowe poziomy. Jeśli zastanawiasz się od czego zacząć, możesz wybrać grę Ultimate Assassin 2, z którą dobrze jest rozpocząć zabawę z tym typem gier. Kłopoty Egzaminacyjne i Ucieczka Z Więzienia także oferują wspaniały sposób na zabicie czasu, skradając się i starając się uciec przez wirtualnymi zagrożeniami. Skradanie się nigdy nie było takie fajne! Wypróbuj jedną z gier z tej kategorii już dziś i zobacz, czy poradzisz sobie z przejściem całej gry, nie dając się złapać.