Flashowe Gry » Gry Zręcznościowe » Gry Bloons
8.9 / 10 - 2097

Gry Bloons

Cel gry Bloons jest prosty: aby ukończyć dany poziom, należy zniszczyć jak największą liczbę balonów przy pomocy niewielkiej ilości strzałek i kul. Może i brzmi prosto, ale naprawdę potrzeba nie lada umiejętności i strategii, żeby ukończyć wszystkie poziomy. Wypróbuj różne warianty i zostań najlepszym graczem w Bloons!

Nie wiesz co to Bloons? Wkrótce się dowiesz! Cel w tych grach jest prosty-zastrzel jak największą liczbę Bloons z posiadaną amunicją, zazwyczaj są to strzałki lub pociski. Gra z pozoru wydaje się prosta, ale potrafi być niezłym wyzwaniem. Pierwsze poziomy są zazwyczaj proste, jednak po przekroczeniu poziomu czwartego lub piątego, będzie wiadomo kto jest zwycięzcą a kto przegranym!
Jeśli nie masz doświadczenia w tego typu grach, warto zacząć od Zbiórka jaj. Z drugiej strony, jeśli wcześniej grałeś w gry takie jak shoot the bubble, możesz spróbować Christmas Bloons lub Even More Bloons. Oferują one wiele poziomów i stopniowo stają się coraz trudniejsze. jesteś w stanie dotrzeć do samego końca? Jest tylko jeden sposób, aby się przekonać. W nasze gry komputerowe Flash Bloons, możesz grać za darmo. Kiedy masz trochę wolnego czasu i potrzebujesz się odstresować, musisz jedynie wybrać jedną grę z naszej kolekcji i zacząć grać. Najprawdopodobniej szybko znajdziesz swoją ulubioną grę, jednak wszystkie nasze gry są świetne.
PopPop
76%