Flashowe Gry » Gry Zręcznościowe » Gry na reakcję » Rusz myszką
8.8 / 10 - 502

Rusz myszką

Jak można przypuszczać, wszystkie gry w tej kategorii rozgrywa się jedynie myszką. Żeby je ukończyć, musisz mieć bystry umysł i opanowane dłonie. Koniecznie spróbuj!

GenGen
83%
Nasze gry Flash Rusz Myszką są świetne, ponieważ nie musisz W OGÓLE używać klawiatury. Jeśli szukasz zabawnej gry on-line, w którą można grać za darmo i do której nie potrzeba klawiatury, powinieneś sprawdzić niektóre z tytułów w tej kategorii. Wybraliśmy najlepsze gry, do których potrzebna jest tylko myszka.
Kliknij Labirynt jest grą typu Jump in Time, która wymaga szybkiego refleksu. Pierwsze poziomy są łatwe, ale poziom trudności wzrasta. Dalsze poziomy są naprawdę trudne i będziesz musiał poświęcić całą swoją uwagę, jeśli chcesz wygrać. Jeśli wystarczająco poćwiczysz, być może uda ci się wejść do czołówki zwycięzców. Magnetyczne Wierze oraz Chirurg Amator to inne przykłady gier Flash Rusz Myszką, w które możesz grać on-line za darmo. Mając tak dużo gier do wyboru, będziesz się dobrze bawić szukając swojej ulubionej. Jeśli szukasz gier, do których potrzebna jest tylko myszka, to trafiłeś w dziesiątkę. Musisz reagować szybko, ale z czasem będziesz mógł gładko przejść przez grę.