Flashowe Gry » Gry Zręcznościowe » Gry na reakcję » Szybkie pisanie
8.3 / 10 - 769

Szybkie pisanie

Jak szybko potrafisz pisać na klawiaturze? W tej grze sprawdzisz się przy pomocy klawiatury swojego komputera. Wpisuj szybko to, co należy, w grze Wielki hinduski magik albo wystartuj po złoto w grze Type For Gold – Mistrz Klawiatury!

Musisz nauczyć się dobrze pisać na klawiaturze lub zwiększyć swoją prędkość pisania? Dzięki naszym grom Flash Szybkie Pisanie, możesz odświeżyć swoje umiejętności i naucz się pisać szybciej. Ile słów na minutę jesteś w stanie wklepać na tę chwilę? Te gry pomogą ci określić, na czym stoisz. Gdy już będziesz to wiedział, masz szansę obserwować, jak z czasem twoje umiejętności będą się poprawiać.
Dobra wiadomość jest taka, że nasze gry online Szybkie Pisanie są darmowe. Możesz polepszyć swoje umiejętności, nie wydając dużych pieniędzy na kosztowne programy. Gdy już zaczniesz swoją przygodę, zadziwi cię, jak z czasem nabierać będziesz coraz większej wprawy. Im więcej ćwiczysz, tym łatwiej będzie ci przechodzić kolejne poziomy, gdyż twoje umiejętności będą rosnąć. Mowa tu o osiąganiu kolejnych poziomów w rzeczywistych umiejętnościach! Niektóre z bardziej popularnych gier Szybkie Pisanie, które w tej chwili oferujemy, to Wielki Indiański Magik i Ninja Hunter. Jeśli nie przypadną ci do gustu, możesz spróbować gry Fast Typing. Którąkolwiek z nich wybierzesz jako pierwszą, pamiętaj, że zawsze możesz powrócić na tę stronę i wybrać inną, aż znajdziesz coś, co najlepiej ci odpowiada. Rozprostuj palce i zacznij już teraz!