Flashowe Gry » Gry Zręcznościowe » Gry Trampolina
8.3 / 10 - 631

Gry Trampolina

W tych grach poćwiczysz idealne skoki. Gry są łatwe do opanowania i bardzo interesujące. Możesz wykonywać niesamowite sztuczki na kolorowych trampolinach albo po prostu poćwiczyć zwykłe skoki.

Nasze gry w trampolinę w wersji Flash zapewnią ci rozrywkę gdy tylko rozpoczniesz w nie grać. Niezależnie od tego czy jesteś sportowcem czy też nie, możesz w nie grać za darmo online. Począwszy od prostych skoków na trampolinie po bardziej zaawansowaną sztukę gry, w tej kategorii mamy coś dla każdego. Skakanie jest fajne, ale w Trampoline 1 możesz wykonywać akrobacje. Jest to jedna z lepszych gier w trampolinę na Internecie. Opanowanie kontrolek zabiera trochę czasu ale jeśli już ci się to uda, będziesz zachwycony akrobacjami jakie będziesz w stanie wykonać!
W Circus Zebra zebra James potrzebuje twojej pomocy. Po kilku próbach będziesz w stanie dobrze radzić sobie w tej grze. Polega ona na wykonywaniu skoków choć jest jeszcze parę innych szczegółów które urozmaicają zabawę. W Skoki Pomidorów używasz trampoliny po to by odbijać pomidory z ekranu na stół. Być może brzmi to nieciekawie ale w rzeczywistości to niezła zabawa! Musisz przemyśleć jak pomidor ma uderzyć w trampolinę tak aby zachować odpowiednią odległość i wysokość. Jest to zabawna odmiana klasycznej gry w trampolinę.