Flashowe Gry » Gry Zręcznościowe » Ryby
8.8 / 10 - 2006

Ryby

W tych grach jesteś rybą w akwarium albo w otwartej wodzie i musisz przeżyć. Zjadaj inne ryby i rośliny, ale na miłość boską, nie jedz robaka! Istnieje duże prawdopodobieństwo, że jest do niego przyczepiona wędka!

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wygląda życie ryby? Teraz możesz się przekonać, jak by to było być wodnym stworzeniem żyjącym w zbiorniku. Niektóre z naszych gier Flash Ryby są proste, podczas gdy inne trochę bardziej skomplikowane, oferując szeroki wybór możliwości. Którąkolwiek z opcji wybierzesz, wierzymy, że polubisz nasze darmowe gry Flash, które pozwolą ci doświadczyć życia jako ryba.
W przeciwieństwie do gier Gry Rybak, nie chodzi tutaj o łowienie ryb. Zamiast tego przekonasz się, jak to jest posiadać własne akwarium – łącznie z całym bałaganem i pracą przy nim. Niektóre z ryb są naprawdę kolorowe i ładne. W grze Flash Rybny rozpoczynasz jako mała pomarańczowa rybka. Musisz nie dać się zjeść przez inne większe ryby i pożerać mniejsze, aby rosnąć. Czy zdołasz przeżyć do końca gry? Dwie inne popularne gry Flash Ryby to Jako Rybny i Ryba Je Rybę, które przypominają oryginalną grę komputerową Ryby. Którąkolwiek z nich polubisz najbardziej, jesteśmy przekonani, że wciągnie cię walka o przetrwanie w akwarium lub na dzikich wodach. A najlepsze jest to, że możesz grać we wszystkie gry Flash online za darmo.