Flashowe Gry » Gry Zręcznościowe » Gry Fizyka » Line Rider
8.1 / 10 - 1769

Line Rider

Gry Line Rider polegają na tym, żeby narysować linię z jednego końca na drugi i przeprowadzić obiekt znajdujący się na niej na drugą stronę. Może to być piłka, samochód, a nawet snowboardzista. Mamy nadzieję, że masz pewną rękę, będzie Ci potrzebna, żeby ukończyć tę grę!

Gry Flash Line Rider wydają się być proste, ale dają mnóstwo dobrej zabawy. Choć być może z łatwością przejdziesz początkowe plansze, to jednak kolejne mogą sprawić ci więcej trudności, ponieważ gry stają się z każdym poziomem coraz trudniejsze. Te gry wideo są dostępne za darmo on-line, więc nie musisz się o nic martwić. Możesz grać tak często, jak tylko chcesz, ponieważ mamy gry Ride the Line dla wszystkich.
Aby zobaczyć, na czym polegają te gry, wypróbuj Snowline. W tej grze Flash Line Rider musisz pomóc Mikołajowi dostarczyć prezenty do Europy. Aby to zrobić, wystarczy narysować linię i w ten sposób pokazać mu, gdzie powinien się udać. Ta gra daje dużo dobrej zabawy, zwłaszcza w okolicach Bożego Narodzenia. Jeśli szukasz czegoś niezwiązanego ze świętami, spróbuj Rysowanie 3 lub Pencil Racer XL. Obydwie gry są łatwe na początku, ale w trakcie grania trudność wzrasta. Nieważne, którą grę wybierzesz na początek, jeśli jesteś fanem internetowych gier Flash Ride the Line, spodoba ci się nasz zbiór. Wybierz grę już teraz i wyrysuj sobie drogę do zwycięstwa.