Flashowe Gry » Gry Zręcznościowe » Gry Fizyka » Zbuduj Most
8.2 / 10 - 831

Zbuduj Most

Jeśli jesteś gotowy podjąć wyzwanie, to zagraj w budowę mostu! Będziesz musiał przewieźć towar na drugą stronę bez upuszczenia go na ziemię. Oznacza to, iż będziesz musiał wykorzystać wszystkie swoje umiejętności inżyniera oraz inteligencję, aby wygrać w tych grach. Czasem będziesz musiał być szybki, innym razem wydawać mądrze pieniądze tak, aby dokończyć budowanie mostu. Jeśli jednak lubisz inżynierię, to na pewno spodobają ci się nasze gry w budowanie mostu na Internecie.

Nasze gry w budowanie mostu są jednocześnie zabawą i wyzwaniem. Miłośnicy gier w budownictwo, niezależnie od wieku, znajdą dla siebie w tej kategorii coś co zapełni ich czas na wiele godzin. Gry są dostępne za darmo na Internecie co oznacza iż możesz grać w tyle z nich na ile masz ochotę aż znajdziesz swoją ulubioną. W Most Z Żółwi masz trzy życia aby spróbować przewieźć cały towar przez rzekę. Niektóre żółwie wyślizgną się do wody co spowoduje twój upadek do wody i utratę życia. Czy potrafisz przewieźć cały towar przez rzekę i zdobyć wysoki wynik?

W FWG Bridge 2 musisz pomóc małym stworzeniom przejść przez przepaść poprzez zbudowanie dla nich mostów. Wydaje się to proste ale wyższe poziomy gry są wyzwaniem. Jeśli jesteś fanem gier w budowanie mostów to ta gra ci się spodoba. W Załoga Z Mostu masz ograniczoną ilość pieniędzy aby zbudować mosty; ale jeśli będziesz ostrożny to wydasz je mądrze i wybudujesz mocne i wytrzymałe mosty. Jest to jedna z najlepszych gier w budowanie mostów w tej sekcji.