Flashowe Gry » Gry Zręcznościowe » Dostań się na drugą stronę
8.7 / 10 - 2629

Dostań się na drugą stronę

Wszyscy pamiętamy stare gry Frogger w których trzeba być ostrożnym, by nie zostać potrąconym przez samochód podczas przechodzenia przez ulicę jako żaba. Cel tych gier jest inny, ale mamy całe mnóstwo różnorakich gier, aby spędzić wiele godzin przy tej starodawnej zabawie.

Granie w gry z kategorii "Dostań się na drugą stronę" może być świetną zabawą. Im więcej grasz, tym łatwiejsze będzie dostanie się z jednej strony ekranu na drugą. I może wydaje się to proste, ale nigdy nie wiesz co cię może czekać po drodze. Granie przy dużym ruchu nie jest zalecane, ale w I Love Traffic jest to świetna zabawa. Jeśli uda ci się dotrzeć na drugą stronę w jak najkrótszym czasie, to czeka cię niezła ilość punktów. Może nawet uda ci się zdobyć najwyższy wynik, jeśli jesteś wystarczająco dobry, lub wyćwiczony.
Oczywiście musimy tutaj wspomnieć o zupełnym klasyku w tej kategorii - Frogger. Wcielasz się w niej w zieloną żabę, która musi dotrzeć na drugą stronę ulicy. Wydaje się proste, ale z czasem jest coraz trudniejsze. Posiadamy nawet grę w realiach Wielkanocy - Króliczki I Jaja. Tym razem jesteś zajączkiem, który musi przejść na drugą stronę w wyznaczonym czasie. Małe dzieci będą z chęcią grać w tą grę, szczególnie w okolicach świąt.