Flashowe Gry » Logiczne » Reakcja łańcuchowa » Murphy
7.6 / 10 - 258

Murphy

Biedny stary Murphy. "Wszystko to co może się nie udać, nie uda się" , to jego zasada od której nie może złapać oddechu. Wszystko bowiem nie udaje się naraz ! Proszę, pomóż mu wydostać się z kłopotów najlepiej jak to tylko potrafisz.

Czy znasz Murphiego? Jeśli tak, to pokochasz gry z jego udziałem. Wiesz w jakie szalone ryzyko potrafi się on wpakować więc nasze gry z pewnością spełnią twoje oczekiwania. Choć każda z nich stawia przed tobą inne zadania, we wszystkich występuje ten sam bohater którego znasz i uwielbiasz. Posiadamy również gry podobne do tych z Murphim. Jeśli szukasz łamigłówek to zagraj w On Vacation. Gra jest prosta i łatwa do opanowania i gracze będą uwielbiać rozwiązywanie jej różnych łamigłówek. I co najważniejsze: jest dostępna za darmo na necie.

Jeśli pracujesz w biurze to Office Chaos będzie ci bliska. Nie każdy potrafi ją zrozumieć ale ci którzy to potrafią będą się w niej świetnie bawić, zwłaszcza na jej późniejszych etapach. Murphy's Dinner jest podobna i jest to jeszcze jedna wspaniała gra z kategorii Murphy. Miłośnikom Murphiego nasze gry zapełnią czas na wiele godzin. Mamy coś dla każdego typu gracza, niezależnie od wieku. Jeśli lubisz myśleć i używać swojego mózgu, wypróbuj gier z tej sekcji.