Flashowe Gry » Gry Zręcznościowe » Gry Fizyka » Gry Równowaga
8.8 / 10 - 7176

Gry Równowaga

W tych grach, opartych na prawach fizyki, obracaj i układaj po kolei kształty, jeden na drugim, i staraj się osiągnąć doskonałą równowagę. Buduj coraz wyższą wieżę i nie pozwól, żeby się zawaliła. Czy masz pewną rękę, potrzebną do tego, żeby ukończyć grę równowagi? Przekonaj się sam!

Masz jakieś szalone umiejętności konstrukcyjne? Jesteś dobry w balansowaniu wirtualnymi przedmiotami? Z naszą kolekcją Flash Balance Games, możesz sprawdzić jak dobrze jesteś w stanie sobie poradzić. Niektóre gry posiadają tablice wyników, gdzie twoje imię może się pojawić w zestawieniu najlepszych graczy. Musisz być naprawdę dobry z fizyki, aby wdrożyć się w te gry, ale potrafią one być wysoce uzależniające, jeśli wiesz co robisz.
Jaką wysoką jesteś w stanie zbudować wieżę lub inną konstrukcję? to pytanie na, które będziesz musiał odpowiedzieć. Budowanie wieży wydaje się proste,i jest proste, ale fizyka w tych grach naprawdę przetestuje twoje umiejętności balansowania wirtualnymi przedmiotami. Dwie inne popularne tytułu jakie mamy to Super Stacker 2 and Tower Blaster. Jesteś gotowy na prawdziwe wyzwanie, spróbuj Totem Destroyer. Na szczycie zestawu cegieł znajduje się totem. Twoim zadaniem jest zniszczenie jak największej ilości bloków w taki sposób aby na ziemię nie spadł totem. Zarówno jak w naszych innych Flash Balance grach, poziom robi się coraz trudniejszy im dalej jesteś w grze. Masz wystarczające umiejętności aby powstrzymać wszystko od zawalenia? Czas, aby się przekonać.
GenGen
83%