Flashowe Gry » Gry Zręcznościowe » Złap!
8.3 / 10 - 40

Złap!

Łap wszystko, co pojawia się na Twojej drodze. Zdobywaj punkty uważając, żeby nic nie upadło i sprawdź, czy masz wystarczająco mocne ręce, aby dostać się na szczyt listy graczy!

Jesteś dobry w łapaniu przypadkowych przedmiotów? Gdy przedmioty zaczną spadać z nieba (z góry ekranu), musisz wykazać się dobrą koordynacją wzrokowo-ruchową, aby nadążyć. Nawet jeśli jesteś w stanie ukończyć podstawowe poziomy niektórych z tych gier, możesz mieć spore problemy z bardziej wymagającymi poziomami.
Ten typ gier jest wspaniały ze względu na to, że stanowią one nie lada wyzwanie, ale nie są niemożliwe do przejścia. Przy odrobinie praktyki z pewnością wpadniesz na strategię, która pozwoli ci wywindować się na szczyt listy najwyższych wyników. Nawet jeśli nie zdobędziesz wielu punktów, łapanie spadających przedmiotów może być fantastycznym sposobem na złagodzenie stresu. Jedną z najpopularniejszych gier Flash w tej sekcji jest Pel. Polega ona na żonglowaniu podskakującymi pikselami. Brzmi nieskomplikowanie, ale gdy rozpoczniesz grę, szybko się uzależnisz. Upewnij się, że odkryjesz jak wykorzystać bonusy (power-upy) na wczesnym etapie, aby osiągnąć wyższy wynik na liście. Jeśli lubisz gry Flash ze spadającymi przedmiotami, rozejrzyj się po grach na tej stronie.
PelPel
74%