Flashowe Gry » Gry Zręcznościowe » Gold Miner
8.8 / 10 - 7179

Gold Miner

Mówi się, że złoto nigdy nie traci na wartości, te gry również nie tracą. Ich celem jest znaleźć jak najwięcej złota i zarobić jak najwięcej kasy. Dołącz do Gorączki Złota i rozpocznij poszukiwania!

Dzięki naszej pokaźnej selekcji gier Flash Gorączka Złota spędzisz długie godziny na zabawie z klasykami. Koncept tych gier jest prosty. Kopiesz – na Ziemi lub gdzieś indziej – próbując wydobyć tak wiele minerałów jak tylko potrafisz, zwłaszcza złota. Każda z tych gier posiada inną grafikę i inne zasady, bo każda z nich nieco się różni, ale jeśli podoba ci się oryginalna gra komputerowa Górnik Złota, to spodoba ci się każda gra w tej kategorii.
W oryginalnej grze Górnik Złota pracujesz pod presją czasu, starając się zdobyć jak najwięcej złota. Gra jest prosta, lecz poziom trudności rośnie z każdym poziomem. Gdy opanujesz już tego klasyka, możesz spróbować Valentiner albo Kopacz Złota Wersja Specjalna. Obie są wspaniałymi wersjami tej gry, które zapewnią ci godziny rozrywki. Świetną sprawą jest fakt, że po każdym poziomie możesz dokupić nowe wyposażenie, aby radzić sobie coraz lepiej. Jeśli masz kilka minut lub jesteś w nastroju do grania i masz wolny czas, mamy dla ciebie najlepsze gry Flash Gorączka Złota. A co najlepsze, możesz grać w nie online za darmo, kiedy tylko chcesz. Nie ma znaczenia, czy jesteś aktywnym graczem czy tylko lubisz proste gierki takie jak te – uważamy, że nasza kolekcja gier w tej kategorii zrobi na tobie spore wrażenie.