Flashowe Gry » Gry Zręcznościowe » Gry na reakcję » Wskocz na czas
9 / 10 - 1497

Wskocz na czas

W tych grach przede wszystkim liczy się dobry czas. Musisz skakać na czas, żeby zagwarantować sobie ukończenie danego poziomu. Jeśli to Ci się nie uda, zapłacisz życiem!

RunRun
89%
ZylZyl
84%
Wyczucie czasu jest wszystkim. Z naszymi grami Flash Wskocz na czas możesz przetestować swój refleks. Bez względu na poziom twoich umiejętności, z pewnością mamy coś dla ciebie. Ostrzegamy jednak, że możesz nie zauważyć jak mijają ci kolejne godziny. Te gry są bardzo uzależniające, zwłaszcza co trudniejsze poziomy. Dasz radę osiągnąć wysoki wynik? Jeśli uda ci się skakać zawsze we właściwym czasie, dostaniesz się na listę najwyższych wyników.
Oferujemy najlepsze gry polegające na skakaniu na czas dostępne w sieci, ale na początek polecamy Run. To wyścig 3D z pewnym urozmaiceniem – musisz idealnie wymierzyć czas swoich skoków, aby przetrwać do końca trasy. Poziomy stają się coraz bardziej skomplikowane, przy czym końcowe są niesamowicie trudne do przejścia. Będziesz mieć niezły ubaw, starając się przejść wszystkie poziomy do końca gry. Dwa inne tytuły, które polecamy, to Polowanie Na Marchewki i Pucca Pursuit. Oba z nich to wspaniałe przykłady gier tego typu, oferujące świetną rozgrywkę i grafikę dla wszystkich przygodowych graczy. Wykonywanie skoków w dokładnie określonym momencie jest przydatną umiejętnością. Jeśli twoja koordynacja wzrokowo-ruchowa jest wystarczająco dobra, być może dasz radę dojść do końca niektórych z tych tytułów. Nawet jeśli nie, i tak czeka cię mnóstwo dobrej zabawy.
AIB!AIB!
73%