Flashowe Gry » Gry Zręcznościowe » Gry Fizyka » Toczenie Piłki
8.7 / 10 - 2123

Toczenie Piłki

W tych grach należy przetoczyć piłkę przez różne poziomy. Dzięki wyrazistemu charakterowi i tematyce, gry te dają mnóstwo radości. Nie pomiń żadnej z nich!

Nasze gry w dziale "Przetocz piłkę" są proste, ale na tyle ciekawe, że jak nie będziesz ostrożny, to pochłoną cię na długie godziny. Czasem jak już zaczniesz to trudno jest skończyć. Są to typowe gry zagadki, ale wymagające dobrej koordynacji ręka-oko. Wszystkie są za darmo, więc możesz ćwiczyć do woli. W Civiballs musisz wrzucać piłki do waz. Gdy wejdą w kontakt z innymi kulami - mogą się zdarzyć przedziwne rzeczy! Jest to kolorowa i zabawna gra tego typu, która wysili trochę twój mózg. A jak będziesz dobry, to może ci się uda dotrwać do końca. Druga część, Civiballs 2, jest równie dobra.
WoneWone
82%
Potrzebujesz czegoś innego? Spróbuj perspektywy z góry w Grey Live. Wciąż musisz przetoczyć piłkę, ale na twojej drodze stanie kilka przeszkód i wyzwań. Wymaga to trochę praktyki, ale wynagradza ćwiczenia zabawą. Bez względu na to, którą grę wybierzesz - każdy znajdzie tu coś dla siebie. Bez względu na to, czy jesteś starym wyjadaczem, czy początkującym w świecie gier online, wydaje nam się, że ten dział ci się spodoba.
RollRoll
78%