Flashowe Gry » Gry Zręcznościowe » Gry na reakcję » Four Second Fury
8.6 / 10 - 375

Four Second Fury

Masz cztery sekundy na to, żeby ukończyć każdą z gier! Skup się, weź głęboki oddech i najszybciej jak potrafisz spróbuj rozgryźć, co należy zrobić.

Dzięki naszym grom Flash na czas reakcji możesz przetestować swój refleks i być może go poprawić. Szybko! Myśl! Jeśli masz dobry refleks i chcesz zobaczyć, jak wypadasz na tle innych, te gry oferują to, czego potrzebujesz. We wszystkie gry możesz grać online za darmo. Powoli poszukaj tej, w którą chcesz zgrać, bo gdy już zaczniesz, będziesz musiał działać szybko!
ObeyObey
72%
Naliczanie punktów w każdej z tych gier różni się. Każda różni się także pod względem grafiki i fabuły, lecz jesteśmy przekonani, że z łatwością znajdziesz coś dla siebie. Jeśli chcesz jakiejś sugestii, możesz spróbować od gry Tiny Trials. W tej grze konkurujesz w serii mini gier przeciwko innym prawdziwym graczom z całego świata. Brzmi jak dobra zabawa? Bo nią jest! Granie w gry na czas reakcji przeciwko innym osobom zmienia postać rzeczy. Sądzimy, że mogą ci się spodobać także Four Second Frenzy i The Ultimate Douchebag Workout – jedne z najlepszych naszych gier Flash na czas reakcji. W pierwszej masz tylko 4 sekundy, aby ukończyć zadanie. W drugiej musisz reagować bardzo szybko, aby pomóc swojej postaci przypakować mięśnie, aby mógł zdobyć dziewczynę, kupić mu nowe ubrania i o wiele więcej. Czy zdołasz odblokować wszystkie poziomy w tych grach?