Flashowe Gry » Gry Zręcznościowe » Gry Fizyka » Kula Armatnia
8.8 / 10 - 3121

Kula Armatnia

Użyj kuli, żeby atakować zamki, strzelać do szczurów w laboratorium albo napaść na wioskę wikingów. Gra może na początku wydawać się prosta, ale w miarę jak posuwasz się naprzód, trudności zaczną się mnożyć. Nie tracisz jednak nic z elementów dobrej zabawy. Miłej gry!

Armaty zostały wynalezione już jakiś czas temu, lecz nauczenie się jak z nich efektywnie korzystać wciąż stanowi wyzwanie. Nasza kolekcja gier Flash Kula Armatnia zapewni ci dużą ilość praktyki w strzelaniu pod każdym kątem, niszcząc lub trafiając w rozmaite cele. Gdy zaczniesz pokonywać kolejne poziomy, gry staną się coraz trudniejsze i wymagające. Niektóre z nich oferują także sporą dawkę humoru.
Niezależnie od tego, czy atakujesz czy bronisz zamku, zostaniesz wciągnięty w środek akcji: będziesz ostrożnie celować i strzelać. Jeśli jesteś dobry, szybko pokonasz kolejne początkowe poziomy. Z każdym poziomem, rośnie także poziom trudności gry. Poradzisz sobie przy odrobinie praktyki. Najlepsze w grach Flash Kula Armatnia jest to, że możesz w nie grać bez końca nie wydając pieniędzy. Dzięki grom takim jak Crush The Castle i Roly-Poly Cannon 2 czekają na ciebie godziny rozrywki. A to nie jedyne typy gier Flash Kula Armatnia, jakie prezentujemy. Każda z nich oferuje nieco inną rozgrywkę i fabułę, więc z pewnością znajdziesz coś, co przypadnie ci do gustu. Gotów, celuj, strzelaj!