Flashowe Gry » Gry Zręcznościowe » Skaczące delfiny
8.9 / 10 - 7315

Skaczące delfiny

Gry ze skaczącymi delfinami należą prawdopodobnie do najbardziej wciągających. To doznanie, kiedy wysyłasz swojego delfina do księżyca, sprawia, że masz ochotę na więcej. Dzięki różnym odmianom tej gry, możesz teraz grać przez cały dzień!

Lubisz ssaki wodne? Nasze gry Flash Skaczące Delfiny są uzależniające i popularne, bo oferują fantastyczną zabawę. Kiedyś jesteś już przekonany, że opanowałeś skoki do perfekcji, zdajesz sobie sprawę z czegoś nowego i wchodzisz na następny poziom. Czy potrafisz zdobyć złoty medal na Olimpiadzie Delfinów? Czy musisz jeszcze poćwiczyć swoje skoki? Teraz możesz to zrobić w łatwy i darmowy sposób.

Polecamy rozpocząć od gry Olimpiada Delfinów 2, w której otrzymujesz punkty za zanurkowanie i wszystkie przewroty i skoki, które jesteś w stanie zaprezentować w danym przedziale czasowym. Wraz z nabieraniem wprawy w końcu będziesz w stanie odpłynąć ze złotym medalem. To pozbawiona agresji gra, którą kochają rodzice jak i dzieci ze względu na wspaniałą rozrywkę, jaką oferuje. Kilka innych gier w tej kategorii to między innymi My Dolphin Show i Olimpiada Delfinów. Obie te gry sprawią ci masę frajdy, gdy używając płetw i klawiatury będziesz musiał dokonywać delfinich sztuczek, przewrotów i innych wyczynów. Przy odrobinie praktyki będziesz w stanie zapisać się na liście najwyższych wyników, które są dostępne dla niektórych naszych gier Flash Olimpiada Delfinów. Na co czekasz? Zacznij już teraz!