Flashowe Gry » Gry Zręcznościowe » Gry na reakcję » Unik
8.8 / 10 - 183

Unik

Rób uniki przed wszystkim, co leci prosto na Ciebie! Musisz być bardzo szybki i zachować czujność. Zagraj w różne gry, które charakteryzują się swoim własnym, niepowtarzalnym stylem i spróbuj uzyskać najwyższy wynik!

Nasze gry Flash typu Unik są proste, ale równocześnie oferują wspaniałą zabawę. Twoim zadaniem jest unikanie przedmiotów lecących w twoją stronę. Przedmioty będą się różnić (i to znacząco) w zależności od gry, ale zawsze możesz liczyć na pewne niespodzianki. Jedną z najlepszych cech tego typu gier jest to, że wraz z kolejnymi poziomami gry stają się coraz trudniejsze i wciąż stanowią wyzwanie. Niektóre z nich mogą być tak trudne, że nie dasz rady dotrzeć do rundy finałowej.
Jedną z ulubionych gier online typu Unik, które udostępniamy, jest Run-O-Saur. W tej grze Flash pojawiają się dinozaury. Jeśli jesteś miłośnikiem tych prehistorycznych stworzeń, zwariujesz na jej punkcie. Inne popularne tytuły w tej kategorii to między innymi Pole Kwadratów i Ragdoll Laser Dodge. Którąkolwiek z gier wybierzesz, jesteśmy przekonani, że z przyjemnością będziesz spędzać czas ćwicząc, aby dotrzeć do finałowych poziomów i osiągnąć najwyższy wynik. Gry komputerowe polegające na unikaniu przedmiotów nie są dla wszystkich, ale wielu graczy lubi ćwiczyć koordynację wzrokowo-ruchową albo po prostu lubi wyzwania – te gry są świetnym sposobem na spędzenie czasu. Służą także odreagowaniu stresu po całym dniu. Rozejrzyj się po naszych grach Flash Unik i wybierz tę, która ci odpowiada.