Flashowe Gry » Logiczne » Reakcja łańcuchowa » Efekt wirusowy
8.8 / 10 - 947

Efekt wirusowy

Twoim zadaniem w grach typu efekt wirusa jest zapanowanie nad większością wojska po umieszczeniu wszystkich płytek. W każdej turze otrzymasz płytkę z numerem. Fantastyczna gra, w której musisz długo i dobrze wszystko przemyśleć, zanim zrobisz kolejny ruch!

DeepDeep
82%
Dla fanów gier typu efekt wirusa przygotowaliśmy najlepsze gry strategiczne w płytki. Możesz grać w nie za darmo kiedy tylko masz czas. Uważaj, można się od nich uzależnić! W Proximity układasz ponumerowane płytki na tablicy. Jeśli masz wyższy numer, wygrywasz płytkę. Po zagraniu wszystkimi płytkami, gracz który ułoży najwięcej płytek na tablicy wygrywa. Gra jest prosta ale może być naprawdę wciągająca jeśli poznasz jej zasady. Bądź przygotowany na to iż próby zdobycia wysokiego wyniku zajmą ci kilka godzin.
Phage Wars to gra w małe komórki. Musisz się przystosować i przejąć złe komórki aby się rozwijać i przeżyć w tej grze. Na końcu gry, gracz który zdobył więcej komórek wygrywa. Jest to nasza ulubiona gra z serii efekt wirusa z powodu swojej wspaniałej grafiki i metody rozgrywania jej. W Cap And Pop klikasz na kapsułki tak długo aż wystrzelą i wprawią w ruch inne. Sztuka polega na tym aby wystrzelić je za pomocą jak najmniejszej ilości kliknięć. Dynamika tej gry sprawia że świetnie się w niej bawisz.