Flashowe Gry » Logiczne » Reakcja łańcuchowa » Znajdź Drogę
8.6 / 10 - 60

Znajdź Drogę

Nasze internetowe gry w znajdowanie drogi to świetna rozrywka dla każdego kto lubi proste zasady gry, ale także chciałby poćwiczyć umysł. W naszych grach będziesz oddziaływać na środowisko tak, aby zakończyć opowieść oraz osiągnąć cel. Gra jest prosta ale trudniej ją dokończyć. Jeśli lubisz rozwiązywać zagadki, to na pewno spodobają ci się nasze gry w znajdowanie drogi.

Fanom gier logicznych oraz łamigłówek nasza kolekcja z typu Flash Wayfinder zapewni rozrywkę na wiele godzin. Gra jest prosta ale prawdziwym wyzwaniem jest opanowanie jej do perfekcji. Jeśli grasz z głową i lubisz przemyśleć każdy swój ruch oraz rozwiązywać łamigłówki to pokochasz nasze gry z tej sekcji. W Niebieski Beanie niebieski beanie został wykradziony przez ptaka. Czy potrafisz rozwiązać wszystkie łamigłówki w tej grze? Mogą być trudne ale jeśli lubisz używać głowy do rozwiązywania zagadek i łamigłówek to pokochasz tą grę.
W The Evil Penguin liczy się to ile kliknięć musisz wykonasz by przejść przez każdy etap. Czy potrafisz przejść na drugą stronę ekranu? Im mniej czasu ci to zajmie tym lepszy wynik otrzymasz na końcu. Gra jest prosta ale to dobra zabawa dla zwolenników gier z serii Wayfinder. W Pyjaman odgrywasz małego chłopca który musi przedostać się przez poszczególne ekrany. Na początku jest łatwo ale stopniowo gra staje się o wiele trudniejsza. Przygotuj się na dobrą zabawę przy przechodzeniu przez poszczególne etapy tej gry!