Flashowe Gry » Gry Zręcznościowe » Bubble Trouble
8.9 / 10 - 5283

Bubble Trouble

Zniszcz kulki, tworząc ścianę poprzez wystrzelenie pionowych strzałek. Nie zawahaj się wypróbować wszystkich wariantów tej klasycznej gry!

Jeśli uwielbiasz gry Bubble Shooter, będziesz zachwycony naszą kolekcją gier Flash stworzonych na podstawie klasycznej gry Bubble Trouble. W tych grach zamiast strzelać bańkami, dysponujesz strzałami, a czasem pociskami. Choć zasada jest prosta, a grę łatwo załapać, szybko wciągniesz się w pokonywanie kolejnych coraz trudniejszych poziomów. Czy dasz radę znaleźć się na szczycie listy wyników w Bubble Trouble online?

Gry Flash Bubble Shooter są bardzo popularne w internecie. Dlatego poświęciliśmy czas, aby znaleźć same najlepsze gry takie jak oryginalna gra Bubble Trouble. Poziom twoich umiejętności nie ma znaczenia, jesteśmy pewni, że znajdziesz coś dla siebie. Oferujemy gry dla wszystkich typów graczy, od początkujących do doświadczonych bańkowych mistrzów. Klasyk Bubble Trouble jest oczywiście jedną z najbardziej lubianych gier w tej kategorii, lecz w naszej ofercie mamy także podobne gry, które także mogą ci się spodobać. Możesz spróbować na przykład grę Bubble Struggle albo Niebezpieczna Dziewczyna. Obie te gry oferują wspaniały sposób na spędzenie czasu, ćwicząc odrobinę twój umysł. A najlepsze na tej stronie jest to, że możesz grać za darmo tyle, ile chcesz.