Flashowe Gry » Dla Dzieci » Gry Pamięci
8 / 10 - 476

Gry Pamięci

Wypróbuj gry związane z pamięcią, tzw. Memory, dzięki nim sprawdzisz, a może nawet poprawisz swoją pamięć krótkotrwałą. Twoim zadaniem jest dobrać w pary identyczne obrazki, wykorzystując przy tym jak najmniej ruchów. Przed rozpoczęciem dobrze wypocznij i skoncentruj się, ponieważ te gry są tylko dla mózgowców!

Jeśli miło wspominasz gry Memory z dzieciństwa i szukasz rozrywki, nasz zbiór internetowych gier Flash Memory powinien być czymś w sam raz dla ciebie. Przeszukaliśmy Internet i stworzyliśmy listę najlepszych gier w tej kategorii. Nieważne, ile masz lat, gry te z pewnością będą stanowić dla ciebie wyzwanie.
Dla młodszych dzieci proponujemy na początek grę Szybkie Zdjęcie, która została stworzona z myślą o małych graczach. Inne dwa dobre tytuły z tej kategorii to Smiley Memory oraz Pamięć Kubuś Puchatek. Każda z tych gier zapewni ci należytą rozrywkę. Gry, które pomagają dzieciom w ćwiczeniu pamięci, są zawsze na miejscu, zwłaszcza w młodym wieku. Podczas gdy niektóre z gier Memory są oparte na klasycznych grach karcianych, inne oferują pewne urozmaicenie klasyki. Niektóre nowsze gry Memory są nawet ciekawsze niż ich oryginały. Jeśli spróbujesz zagrać i dojdziesz do wniosku, że gra ci się nie podoba, zawsze możesz wrócić do tej strony i spróbować czegoś innego.