Flashowe Gry » Gry Klasyczne » Gry Minesweeper
8.3 / 10 - 462

Gry Minesweeper

Każdy przynajmniej raz w życiu grał w sapera. Usiądź wygodnie przy komputerze, nie myśl o niczym innym i rozegraj małą partyjkę. Informacja dla tych nielicznych, którzy nie znają zasad: celem gry jest oczyszczenie pola minowego, ale nie można zdetonować żadnej miny. Miłej zabawy!

Szukasz najlepszej gry Flash Snajper? Mamy coś dla ciebie. Rozejrzyj się po tej kategorii w poszukiwaniu zabawnych i stanowiących wyzwanie gier opartych na klasyce. Najlepsze jest to, że możesz zagrać w te gry on-line za darmo. Dobrze się rozejrzyj, a z pewnością znajdziesz coś interesującego. Jeśli natomiast zaczniesz grę i nie przypadnie ci ona do gustu, zawsze możesz wrócić i wybrać inną.

Jeśli nie jesteś pewny, od czego zacząć, proponujemy Armor Picross 2. Gra ta jest prosta. Musisz po prostu odkrywać kolorowe płytki i unikać czarnych. Otrzymasz wskazówki, dzięki którym dowiesz się, na które płytki możesz bezpiecznie klikać, a których należy za wszelką cenę unikać. Ta gra wciąga bardzo szybko. Jeśli szukasz czegoś innego, polecamy Saper albo Bad Apples. Obydwie gry są doskonałymi przykładami tej kategorii. Każdy ruch wymaga zastanowienia, dlatego gry tego typu nie są szybkie, ale stanowią wyzwanie dla zwolenników myślenia. Wypróbuj nasze gry Flash Snajper, w które możesz zagrać on-line za darmo, gdy tylko masz nieco wolnego czasu. Z pewnością się nie zawiedziesz.