Flashowe Gry » Logiczne » Gry pamięciowe
8 / 10 - 183

Gry pamięciowe

Wypróbuj gry związane z pamięcią, tzw. Memory, dzięki nim sprawdzisz, a może nawet poprawisz swoją pamięć krótkotrwałą. Twoim zadaniem jest dobrać w pary identyczne obrazki, wykorzystując przy tym jak najmniej ruchów. Przed rozpoczęciem dobrze wypocznij i skoncentruj się, ponieważ te gry są tylko dla mózgowców!

Gry Flash Trening Pamięci są bardzo popularne, ponieważ ulepszają pamięć, a przy tym wydają się być wyłącznie zabawą. Zebraliśmy w jednym miejscu najlepsze gry Trening Pamięci. Rozejrzyj się i zobacz, czy masz ochotę zagrać w którąś z nich.
Jeśli nie możesz się zdecydować, spróbuj na początek Z Dołu Do Góry 2. Jest druga w kolejności, ale oferuje ciekawy sposób na ćwiczenie pamięci. Inną popularną grą jest Memflex. Musisz zapamiętać liczby i potem powtórzyć je w określonej kolejności. Chociaż wydaje się to proste, gra ta stanowi jednak wyzwanie. Dzięki niej możesz ćwiczyć pamięć. Dla tych, którzy nie lubią liczb, na początek polecamy Pamieć Jedzenie 2. Weź tylko pod uwagę, że od tej gry można zgłodnieć! Ciekawym pomysłem jest przetestowanie pamięci za pomocą cyfr, a potem przejście do produktów spożywczych, kształtów itp. by sprawdzić, czy twoje wyniki się poprawiły. Jesteśmy pewni, że znajdziesz coś dla siebie pośród tak wielu świetnych gier Flash.