Flashowe Gry » TV i Filmy » Gry Southpark
8 / 10 - 604

Gry Southpark

Southpark to ulubiona kreskówka dla wielu. Jeśli więc i ty jesteś jej fanem, to z pewnością spodoba ci się zestaw gier Southpark. W niektórych z nich trzeba zabić Kenny'ego, spróbuj więc użyć wyobraźni w tej tradycyjnej odmianie tej kreskówki. Jeśli nie chcesz oglądać jak umiera Kenny, możesz zagrać w łagodniejsze wersje tej gry. Jednak w każdej z naszych gier Southpark na Internecie będziesz musiał użyć wyobraźni!

Posiadamy jedne z najlepszych gier o Southparku. Rozejrzyj się, a zobaczysz, że poświęciliśmy sporo czasu na wybranie najlepszych tytułów. Mamy tu coś dla każdego, a do tego różne rodzaje rozgrywki. W Kill Kenny pomagasz ukończyć wszystkie epizody zabijając Kenny'ego - raz za razem. Jak kreatywny możesz być kontynuując tradycję kreskówki? W grze tej znajdziesz sporo znajomych postaci. Kolejnym podobnym tytułem jest South Park Kill Kenny, ale oferuje inną grafikę i poziomy.

Jeśli szukasz czegoś odrobinę mniej brutalnego, ale wciąż zabawnego, to polecamy South Park Candy Factory. Jest to typowa przygoda w świecie Soutparku. Detale w tej grze są dosyć niesamowite. Możesz w nią grać raz za razem mając świadomość, że jest to jedna z najlepszych gier osadzonych w realiach Soutpark. Bez względu na to jaka jest twoja ulubiona postać, nasze gry zapewnią ci rozrywkę na tak długo, jak tylko zechcesz. Niektóre z gier są uzależniające, więc bądź ostrożny i kontroluj czas, żeby nie przesadzić!