Flashowe Gry » Gry Przygodowe » Naruto Gry
9.8 / 10 - 2930

Naruto Gry

Informacja dla tych nielicznych, którzy nie znają Naruto: to japońska manga, której bohaterem jest młody ninja Naruto. W tej kategorii odnajdziesz wszelkie możliwe gry stworzone na podstawie tego japońskiego zjawiska. Możesz wybrać Naruto RPG, gry walki z Naruto, a nawet gry wyścigowe z Naruto. Albo nie wybieraj, tylko zagraj we wszystkie!

Czy jesteś fanem filmów animowanych? Jeśli tak, to wiesz zapewne dlaczego gry z serii Naruto Flash są tak popularne na Internecie. Zobacz jakie tytuły przygotowaliśmy dla ciebie abyś mógł grać w nie za darmo. Począwszy od gier typu hack and slash do strategicznych gier wojennych, mamy coś dla każdego typu gracza który uwielbia klasyczne filmy animowane. W Naruto Quest będziesz łączył klocki ze zdjęciami swoich ulubionych bohaterów z Naruto. Gra jest zabawna i wciągająca. Nie będziesz mógł się oderwać aż uzyskasz najlepszy wynik.
Wypróbuj także Naruto War 10 jeśli szukasz gier przygodowych. Tylko najlepsi gracze sobie w niej poradzą. Występują w niej postacie z Naruto więc na pewno spotkasz w niej swojego ulubieńca. W Naruto Ultimate Biker będziesz ścigać się na rowerze jako twój ulubiony bohater z Naruto. Ta gra jest wyzwaniem nawet jeśli nie jesteś fanem filmów animowanych. Zagraj w którąkolwiek z gier z serii Naruto Flash a będziesz świetnie się w niejbawił.