Flashowe Gry » Dla Dzieci » Gry Dora
7.8 / 10 - 3977

Gry Dora

Każdy zna serial „Dora poznaje świat”. Mała, dzielna dziewczynka przeżywa zwariowane przygody, a w tym samym czasie uczy Cię o różnych rzeczach. Teraz możesz wyruszyć i razem z Dorą przeżywać przygody!

Rzuć okiem na mapę! Dla fanów kreskówki "Dora poznaje świat" przygotowaliśmy najlepsze gry z tej serii w które możesz grać na Internecie za darmo kiedy tylko przyjdzie ci na to ochota. Dla dzieci kochających bohaterów z tej popularnej kreskówki będzie to świetna zabawa. Jeśli poszukujesz prostych łamigłówek które zabawią dzieci zagraj w Dora Mix Up. Jej grafika zaczerpnięta z tej popularnej kreskówki przedstawia także przyjaciół Dory, co ucieszy małe dzieci. Tak jak w inne gry z tej sekcji, w tą również możesz grać za darmo na Internecie.
W Dora Strawberry World dzieci pomagają Dorze w zrywaniu truskawek. Na każdym poziomie gry jest owoc który dzieci muszą znaleźć w krótkim czasie. Znalezienie wszystkich owoców pozwala przejść na wyższy poziom. Gra staje się stopniowo coraz trudniejsza ale nie jest zbyt trudna dla małych dzieci. W Dora Friends Offroad będziesz uczestniczył w wyścigach samochodowych jako Dora i jej koledzy. Prowadzenie samochodu to niezła zabawa choć podejrzewamy iż niektóre dzieci będą chciały w nią grać z powodu obecności w niej Dory. Tak czy owak, jest to jedna z naszych najlepszych gier z serii Flash Dora.