Flashowe Gry » Dla Dzieci » Edukacyjne » Gry Alfabetyczne
8.2 / 10 - 542

Gry Alfabetyczne

Nasze gry są doskonałe dla osób, które muszą nauczyć się alfabetu albo dodatkowo go poćwiczyć. Dostarczają one zabawę a jednocześnie edukują. W niektórych przypadkach będziesz musiał nauczyć się liter aby ukończyć grę, w innych-pokonać wrogów podczas poznawania liter. Tak czy owak, nasze gry alfabetyczne są zawsze świetną zabawą!

Nauka liter wcale nie musi być trudna. Nasze gry alfabetyczne w wersji Flash nauczą dzieci liter dostarczając im jednocześnie dużo zabawy. Mamy duży wybór gier w tej sekcji więc z pewnością każdy kto chce nauczyć się alfabetu albo go poćwiczyć, znajdzie tu coś dla siebie. W Alphabet Shoot uczysz się alfabetu przez zabawę w strzelanie do swoich wrogów. Gra przeznaczona dla mniejszych dzieci, jest dostępna za darmo na Internecie i pomaga dzieciom odświeżyć ich umiejętności językowe.

Inną świetną grą alfabetyczną jest Alpha Drive w której dzieci muszą poznać literki aby zebrać wszystkie żetony. Gra jest prosta ale stanowi wyzwanie i doskonałe ćwiczenie dla dzieci próbujących nauczyć się alfabetu. Zabawną grą alfabetyczną w ukryte przedmioty jest Rumble in the Jungle. Każdemu uczącemu się liter spodoba się sposób w jaki ta gra naucza ich przez zabawę. Jest w niej trochę łamigłówek i trochę nauki tak by dzieci mogły się w niej bawić i uczyć.