Flashowe Gry » Logiczne » Match Shapes
9.2 / 10 - 641

Match Shapes

Przejdź przez rewelacyjne gry, w których dopasowujesz kształty. Żeby wygrać tę grę, należy dobrać do siebie identyczne przedmioty. Może to wydawać się niesamowicie łatwe, ale okaże się, że jest o wiele trudniej, niż myślałeś!

Gracze lubiący proste łamigłówki pokochają nasze gry w łączenie kształtów. Niektóre z nich są naprawdę proste choć inne bardziej skomplikowane i stanowiące wyzwanie. Możesz grać w nie za darmo kiedy tylko masz ochotę by przeżyć fajną zabawę. W Gravitime wykorzystujesz siłę grawitacji aby wyciągnąć wszystkie kulki. Za pomocą strumienia czy też promienia ciężkości musisz połączyć kulki tego samego koloru aby je wyczyścić. W początkowych etapach gra jest prosta ale w trakcie grania staje się coraz trudniejsza. Nie każdy potrafi wyczyścić wszystkie poziomy w krótkim czasie.
W Tropical Swaps łączysz ze sobą kształty zwierząt aby zdobyć punkty i wygrać. Jest to naprawdę proste, zabawne i wciąga. Jeśli lubisz gry w łączenie kształtów w wersji Flash, gry z tej sekcji są dla ciebie. W Magic Links musisz opróżnić planszę z płytek przed upływem czasu. Robi się to łącząc kształty. Zasady są nieco skomplikowane, ale po kilku rundach zorientujesz się o co w tym chodzi i będzie mógł uzyskać jak najlepszy wynik.