Flashowe Gry » Logiczne » Puzzle Quest
8.6 / 10 - 1698

Puzzle Quest

W tej kategorii mamy dla ciebie duży wybór łamigłówek. Są one dużym wyzwaniem, musisz używać tu mózgu aby dojść do końca. Każda gra jest inna i każdą niełatwo ukończyć.

Gry w kategorii "Puzzle quest" zapewnią ci rozrywkę na długie godziny. Nie uwierzysz swoim własnym oczom widząc wszystkie te wyzwania, które cię tu czekają. Co najlepsze - możesz grać w nie wszystkie za darmo. Przy tytułach w tym dziale zdecydowanie nie będziesz się nudził. Jedną z najlepszych gier tego typu w naszej kolekcji jest Glassez LD. Rozgrywka jest dosyć prosta, ale musisz się ścigać z czasem, aby ukończyć poziom przed przeciwnikiem. Praktyka sprawi, że będzie ci szło coraz lepiej i będziesz uzyskiwał więcej punktów.
Kolejną świetną grą w tej kategorii jest Mozaika 2. Możesz w niej posiadać jakieś ekstra części, więc pamiętaj, aby wysłać je do miażdzyciela, żebyś mógł rozwiązać resztę zagadki. Jeśli pierwsze są łatwe - nie martw się. Będzie coraz trudniej! Niektóre z naszych gier są bardzo łatwe i nieskomplikowane, jak np. Shape Inlay. Prosta rozgrywka, ale zdobycie najlepszego wyniku już nie jest takie proste. Dzięki temu, że gry są darmowe, możesz poświęcić ile tylko czasu chcesz, aby udało ci się zdobyć najwięcej punktów.
RlaxRlax
80%