Flashowe Gry » Planszowe i Karciane » Sudoku Online
9.3 / 10 - 532

Sudoku Online

Czy posiadasz umiejętności pozwalające na ukończenie łamigłówek sudoku? Twoim zadaniem jest uzupełnienie planszy liczbami w logiczny sposób. Sudoku pochodzi z Japonii, a od 1986 roku stało się bardzo popularną grą. Łatwo się jej nauczyć, ale ciężko opanować!

Nasza kolekcja gier Sudoku na pewno zainteresuje każdego fana łamigłówek. Posiadamy gry dla ludzi z różnym poziomem umiejętności. Nieważne czy jesteś nowym graczem, czy starym wyjadaczem - znajdzie się coś dla wszystkich. A co najlepsze - wszystkie gry są darmowe! Jeśli szukasz czegoś prostego, spróbuj Sudoku 2. Gra ta posiada wszystko, co kochamy w Sudoku, bez zbędnych dodatków. Dla fanów tego typu gier tytuł ten będzie tak dobry, że nie będą chcieli, aby się kończył. Nie martwcie się - mamy też inne super gry Sudoku!
Kolejnym znakomitym tytułem jest Sudoku Original, która jest oryginalną grą w liczby, ale dostępną online. Jeśli się zatniesz - gra podpowie co zrobić dalej. Potrzebujesz wyzwania? Spróbuj przejść całą grę bez korzystania z podpowiedzi! Czy jesteś wystarczająco dobry? Mamy też wersję tematyczną - Sudoku Remote. Rozgrywka polega na tym samym, ale jest trochę dodatków, które mają ci zapewnić dodatkową rozrywkę. Bez względu na to, które Sudoku wybierzesz - nie musisz się martwić o koszta, bo wszystkie są darmowe!