Flashowe Gry » Dla Dziewczyn » Studio Paznokci
9.4 / 10 - 12698

Studio Paznokci

Czy w tej grze potrafisz wyczarować idealne paznokcie? Eksperymentuj z różnymi kolorami i stwórz swój indywidualny styl. Prowadź własny salon manicure i bądź kreatywna. Nie wiesz, czy pasują Ci zielone paznokcie? Dzięki grom Studio Paznokci z pewnością znajdziesz odpowiedź!

Makijaż i fryzury są fajne, ale my mamy jedne z najlepszych gier Studio Paznokci do grania on-line. Najlepsze w tych grach dekoracyjnych Flash jest to, że można w nie grać za darmo. Oznacza to, że możesz projektować idealne paznokcie, wybierając kolory, wzory oraz wiele innych cech. Jeśli będziesz chciał zacząć od nowa, jest to bardzo łatwe i nie trzeba bałaganić!
Jedną z naszych ulubionych gier w tej kategorii jest Fashion Nails Saloon. Ta gra Flash Studio Paznokci pozwala ci nawet na wybór bransoletki. Możesz wciąż grać od nowa, wymyślając tysiące i więcej projektów i stylów swoich paznokci. Jedynym limitem jest twoja wyobraźnia! Gra Studio Piękna Sami jest nieco inna. Musisz pomóc swojemu szefowi w usadowieniu klientów, a potem zrobić ich paznokcie. Dasz radę aż do końca dnia? Inną świetną grą Flash Studio Paznokci jest Funky Nail Design. Jak nazwa wskazuje, ta gra pozwala ci wymyślić naprawdę unikatowe projekty paznokci. Możesz bez problemu pozwolić młodszym dzieciom na granie, ponieważ gra jest prosta w obsłudze. Zaprojektuj swoje wymarzone paznokcie!