Flashowe Gry » Dla Dzieci » Gry Opieka
8.3 / 10 - 7281

Gry Opieka

Zawsze chciałeś opiekować się zabawnym pieskiem albo słodkim, małym kotkiem, ale mama nigdy nie chciała się zgodzić na zwierzaka? Teraz możesz mieć swojego wirtualnego ulubieńca. Karm go ciasteczkami i naucz nowych sztuczek. Twoja mama nie będzie się czepiać, że wyprowadzasz na spacer swojego wirtualnego psa.

Nauka obchodzenia się ze zwierzętami i dziećmi może być bardzo pouczająca – i zabawna! Dzięki naszym grom Flash opartym na opiekowaniu się wirtualnym zwierzakiem masz szansę zająć się słodkim, małym szczeniakiem, uroczym kociakiem, a nawet pomóc w przedszkolu pełnym dzieci. W wirtualnych grach opieki nad zwierzętami musisz wejść z nimi w interakcję, dawać im smakołyki i opiekować się nimi tak, aby przeżyły. Wiele z tych gier pozwoli ci nauczyć swoje wirtualne zwierzaki sztuczek!
Niektóre z gier Flash Opieka wymagają dużo czasu i uwagi, lecz to właśnie przemawia do dużej ilości osób. Gdy się rozejrzysz po tej stronie, odkryjesz wiele różnych typów gier tego typu– naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Niezależnie od tego, jakim typem gracza jesteś, czasem przychodzi moment, gdy masz ochotę na coś trochę innego. Wirtualny zwierzak może być właśnie tym, czego potrzebujesz – nawet, jeśli jeszcze o tym nie wiesz. Jedne z ulubionych gier Flash tego typu to Grow Nano 3 i Wyzwanie Mamy. Gdy zagrasz w którąś z nich, odkryjesz, że im więcej czasu spędzasz na grze, tym lepsza reakcja ze strony twojego pupila. Wyprowadzanie na spacer wirtualnego psa lub dopilnowanie by miał co jeść może nie brzmieć jak świetna zabawa, lecz z zaskoczeniem możesz odkryć, że gdy rozpoczniesz grę zupełnie zaangażujesz się w opiekę nad swoim zwierzakiem, nawet jeśli jest on tylko wirtualny.
ZooZoo
77%