Flashowe Gry » Dla Dzieci » Dbanie o Zwierzątko
8.3 / 10 - 12970

Dbanie o Zwierzątko

Czy kiedykolwiek chciałeś zaadoptować małego pieska lub kotka ale rodzice się na to nie zgodzili z powodu braku twojego doświadczenia w opiece nad zwierzętami? Te gry nauczą cię odpowiedzialności i być może uda ci się przekonać rodziców do zmiany zdania.

Z gier w tej sekcji wirtualnej opieki nad zwierzątkiem nauczysz się jak ważne jest troszczenie się o zwierzątko. Nauczą cię one odpowiedzialności nawet jeśli nie posiadasz małego szczeniaczka czy kotka. Jest to również typ gier dla właścicieli zwierząt. Jeśli lubisz gry Tamagotchi, to pokochasz także gry z tej sekcji. W Moje Słodkie Zwierzątka 2 musisz zaopiekować się wieloma zwierzętami. Każde z nich wymaga innego ruchu myszy. Czy potrafisz zatroszczyć się o każde zwierzątko? Gra jest prosta i zabawna choć stawia wyzwania przed miłośnikami zwierząt.
W Sklep Dla Zwierząt nauczysz się jak upiększyć pieski i kotki. Nie będzie łatwo nadążyć za wszystkimi atrakcjami tej gry ale dzieci będą się świetnie bawić w pielęgnowanie zwierząt na Internecie. Gra Evolvoplus jest nieco inna gdyż jesteś w niej małą rybką która urośnie tylko wtedy gdy zje mniejszą od siebie rybkę. Jednocześnie nie możesz dać się zjeść przez większe ryby! W tym akwarium będziesz się świetnie bawił!.