Flashowe Gry » Dla Dzieci » Edukacyjne » Gry Matematyczne
7.9 / 10 - 121

Gry Matematyczne

Jeśli szukasz prawdziwych łamigłówek, to jesteś we właściwym miejscu. Mamy gry dla każdego kto kocha matematykę, niezależnie od tego czy jest ona łatwa czy trochę trudniejsza.

Nauka może być zabawą! Potwierdzają to gry z naszej sekcji matematycznej. Zadowolą one wszystkich miłośników matematyki, liczb i łamigłówek. Mamy coś dla graczy w każdym wieku. Gry w tej kategorii są dostępne za darmo na Internecie co jest dodatkową ich zaletą. Posiadamy gry o różnym stopniu trudności. Math Butterfly ma coś dla każdego. Niezależnie od tego jak dobry jesteś z matematyki, w tej grze znajdziesz coś dla siebie a grając w nią stopniowo poprawisz swoje matematyczne umiejętności.

W Maze And Math musisz wykorzystać swoją znajomość matematyki i liczb aby usunąć labirynt i przejść do następnego poziomu. Gra staje się stopniowo coraz trudniejsza ale da się ją opanować. Miłośnicy liczb będą ją uwielbiać i do niej wracać. Matematyka i liczby mogą być naprawdę ekscytujące! W Battle Math musisz wykorzystać swoją znajomość matematyki aby pokonać wrogów zanim przejmą oni kontrolę nad światem. Jeśli lubisz gry matematyczne w wersji Flash, to polubisz również te które przygotowaliśmy dla ciebie w tej sekcji.