Flashowe Gry » Dla Dzieci » Opiekowanie się Dziećmi
8.1 / 10 - 23045

Opiekowanie się Dziećmi

Do diabła z opieką nad dzieckiem w realu. Nasze gry to prawdziwa gratka. Mamy ich różne rodzaje i każdy gracz znajdzie tu coś dla siebie.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się jak zaopiekować się gromadką dzieci, mamy dla ciebie zestaw najlepszych gier z serii opieki nad maluchem. Każdy gracz znajdzie tu coś dla siebie. Nasze gry w opiekę nad dzieckiem są dostępne za darmo na Internecie. W Szpital Dziecięcy musisz pomóc niemowlętom znajdującym się w szpitalu. Na początku gra jest prosta ale stopniowo staje się coraz trudniejsza. Tylko najlepsi pomocnicy przejdą do jej finałowego etapu.
Czy chciałbyś stać się bocianem przynoszącym dzieci? W Grube Dziecko musisz dostarczyć dzieci do odpowiednich miejsc w wyznaczonym czasie. Gra wydaje się prosta ale komplikuje się w późniejszych etapach. Jeśli chciałbyś zostać nauczycielem, wypróbuj Przedszkole. Dzieci są tu nieco starsze ale nadal musisz zadbać o zaspokojenie ich potrzeb oraz wykształcenie. Wszystkie nasze gry z serii opieki nad dziećmi są dostępne za darmo na Internecie.