Flashowe Gry » Dla Dziewczyn » Gry z Dekoracjami » Dekorowanie Pokoju
9.4 / 10 - 6990

Dekorowanie Pokoju

Dzięki tym grom, z radością odnowisz swój pokój. Wypróbuj coś nowego, wprowadź swój styl. Pomaluj ściany, wymień tapczan, a może wolisz większe łóżko? Zanim pójdziesz urządzać swój prawdziwy pokój, możesz wszystko przetestować tutaj i sprawdzić, czy będzie Ci to odpowiadać, ale możesz też zagrać po prostu dla przyjemności!

Nasza kolekcja gier "Dekorowanie pokoju" posiada jedne z najlepszych tytułów dostępnych online. Bez względu na gust - na pewno znajdziesz tu coś dla siebie. Gry te nie są przepełnione akcją i przygodami, ale i tak mogą zapewnić długie godziny rozrywki. A najlepsze jest to, że są całkowicie darmowe. W Mój Nowy Pokój 2 twoim celem jest uczynienie pokoju najlepszym miejscem dla spotkań ze znajomymi. Aby tego dokonać, musisz go udekorować korzystając z dostępnych przedmiotów. Po wszystkim możesz obejrzeć wyniki swojej pracy.
Jeszcze trudniejsze zadanie czeka cię w Design your own Locker, gdzie posiadasz mniej miejsca. Nie zmienia to faktu, że gra ta jest bardzo fajna. Gdy już udekorujesz swoją szafkę, możesz zacząć od nowa i wymyślić zupełnie inny wystrój. Dla fanów klasycznej linii lalek mamy Barbie Pink Room. Możesz w niej dekorować pokój dla Barbie. Niektóre dziewczynki oszaleją na punkcie tej gry, chcąc wymyślić jak najlepszy wystrój.