Flashowe Gry » Gry Przygodowe » Gry The Simpsons
8.3 / 10 - 1178

Gry The Simpsons

Wszyscy uwielbiają rodzinę Simpsonów! Twórcą kreskówki jest Matt Groening, który stworzył ją w 1989 roku i od tej pory powstało 500 odcinków. Jest to zatem nie tylko najdłużej grany film animowany, ale także najdłuższy sitcom w historii kina. Gry znajdujące się tutaj powstały w oparciu o film. Nie opuść żadnej z nich! D'OH!!!

Jeśli chciałbyś zagrać w Rodzinę Simpsonów, mamy wiele świetnych tytułów które powinny ci się spodobać. Dzięki różnym stylom gry, każdy gracz znajdzie tu coś dla siebie. Gry z tej sekcji są dostępne za darmo na Internecie, możesz się więc zrelaksować i poszukać odpowiedniej dla siebie aby przyjemnie spędzić z nią czas. W Nagi Skate jesteś Bartem na deskorolce. Oczywiście że jesteś w niej nagi ale to jest wciąż świetna zabawa. Fani gier z deskorolką będą w nią grać tak długo aż zobaczą swoje imię i nazwisko na liście wyników. Czy pomożesz Bartowi w wykonywaniu akrobacji tak by nie został złapany przez policję?

Jeśli szukasz innych wyzwań, spróbuj zagrać w Rozbicie Piłki. W tej grze będziesz dokonywać zniszczeń, ale jest ona bezpieczna i może być niesamowicie zabawna. Jeśli będzie ci dobrze szło, możesz awansować do finałowych etapów. Są one trudniejsze ale wciąż łatwe do pokonania jeśli znasz zasady. Inną świetną grą w Rodzinę Simpsonów jest Simpsons Arcade. Ma ona wiele odmian i zajmie ci czas na wiele godzin. Wybierz którąkolwiek z gier w kategorii Rodzina Simpsonów a będziesz się świetnie bawił w roli postaci z tej popularnej kreskówki.