Flashowe Gry » Dla Dzieci » Gry Shrek
7.9 / 10 - 3310

Gry Shrek

Chodź i zagraj w gry z tym sympatycznym, zielonym olbrzymem! Każda gra jest inna i różni się od pozostałych, ale wszystkie skupiają się wokół jednego, głównego bohatera – Shreka! Znajdziesz tu kolorowanki, gry typu Memory, układanki i wiele, wiele innych!

Posiadamy najlepsze dostępne gry o Shreku. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Bez względu na to, czy wolisz zagadki, czy raczej akcję i przygodę - tutaj z pewnością jest to wszystko. Czy to osioł się odszczekuje? Przykładem prostszej gry, specjalnie dla dzieci, jest Kolorowanka Shrek, gdzie trzeba pokolorować książkę. Dzięki temu dziecko może stworzyć dzieło sztuki nie robiąc przy tym bałaganu. Od głównego bohatera, przez Osła, po księżniczkę - wszystkie te postaci są dostępne do pokolorowania.

Kolejnym znakomitym tytułem jest Beknięcie Shreka. Specyficzne poczucie humoru i rozgrywka skupiona wokół bekania. Czy sprawisz, aby Shrek beknął za maksymalną liczbę punktów? Nie wszystkim się ta gra spodoba, ale wiele osób na pewno się przy niej nie raz uśmiechnie. Jeśli bawią cię sporty, to spróbuj Shrek Shreds. W grze tej musisz wykonywać triki na swojej deskorolce. Osadzona w świecie Shreka, gra ta może zapewnić długie godziny rozrywki. A najlepsze jest to, że wszystkie te gry są zupełnie za darmo.