Flashowe Gry » Dla Dzieci » Gry Kubuś Puchatek
8 / 10 - 2626

Gry Kubuś Puchatek

Kubuś Puchatek jest najbardziej znanym i najsłodszym misiem na świecie. Książki o nim zostały przetłumaczone na ponad 30 języków! W tych wciągających flashowych grach Prosiaczek, Tygrysek, Królik i Kubuś potrzebują Twojej pomocy! Pomożesz im rozwiązać problemy?

W naszej kategorii gier z serii Kubuś Puchatek każdy gracz, niezależnie od wieku, znajdzie coś dla siebie. Od prostych łamigłówek po gry w dobieranie stroju i makijażu, w te gry można grać za darmo na Internecie. Jeśli jesteś fanem Tygryska albo innych postaci z drużyny Puchatka, spodobają ci się gry z tej sekcji. Prostą i zabawną grą jest Zjeżdżające Puzzle Tygrysek. Ta mała łamigłówka przedstawia ulubioną postać ze świata Kubusia Puchatka. Gra się łatwo więc dzieci kochające Kubusia Puchatka będą ją uwielbiać.
W Ubierz Prosiaczka dobierasz modne stroje. Występująca w niej mała świnka nie jest ulubienicą wszystkich graczy ale niektóre dzieci ją uwielbiają. Przebieranie się razem z nią to marzenie niektórych dzieci. Jest to gra bezpieczna i zabawna więc spodoba się małym dzieciom. W Zbiory Miodu musisz szybko się poruszać aby złapać miód. Grę tę łatwo opanować więc spodoba się każdemu kto kocha Kubusia Puchatka. Czy potrafisz zebrać cały miód w krótkim czasie?