Flashowe Gry » Dla Dzieci » Sortowanie
8.3 / 10 - 4055

Sortowanie

Jeśli lubisz łamigłówki, to jesteś we właściwym miejscu! W tych niesamowitych grach musisz poukładać, posprzątać i posegregować rózne przedmioty. To doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu!

Nasze gry z działu "Sortowanie" są świetnym sposobem na zabicie czasu. Rozgrywka jest prosta, ale gry zajmą ci czas i zapewnią zabawę. Większość z gier jest nastawiona na mniejsze dzieci, ale będą się one świetnie bawić próbując wyczyścić i zorganizować wszystko na ekranie. W Czas Sprzątania musisz pomóc przy sprzątaniu po szalonej imprezie. Jeśli zdążysz na czas, to będziesz mógł zaliczyć poziom i spróbować jeszcze raz. Gra ta zapewni długie godziny rozrywki twojemu dziecku, gdy będzie próbowało posprzątać po dużej imprezie.
Ciekawym tytułem edukacyjnym jest Caroline's Room. W tym przypadku musisz posprzątać pokój dziecka ustawiając wszystko na swoim miejscu - i masz na to ograniczony czas. Im szybciej to zrobisz, tym więcej punktów dostaniesz. Kolejnym świetnym tytułem jest Pokój Pinky. Tutaj też zmagasz się z upływającym czasem, ale jak się postarasz to dotrzesz do końca. Gry nie tylko zapewniają zabawę, ale też uczą dzieci jak ważne jest trzymanie swojego pokoju w czystości!