Flashowe Gry » Dla Dzieci » Looney Tunes
8.1 / 10 - 2792

Looney Tunes

Hej… Co jest, doktorku? Któż nie pamięta tej słynnej kwestii wypowiadanej przez jednego z najbardziej znanych bohaterów kreskówek, Królika Bugsa? Teraz możesz grać razem z nim albo z jego przyjaciółmi w zabawne gry Looney Tunes!

Posiadamy jedne z najlepszych gier w kategorii Looney Tunes. Kategoria ta obejmuje wiele gier, w których bohaterami są znane i lubiane postacie z klasycznych kreskówek. Mamy ponadto podobne gry, które również polubisz. Dobrą wiadomością jest to, że gry te dostępne są za darmo, więc nie musisz płacić tylko po to, by zagrać w kilka gier wideo.
Zważywszy na tak dużą ilość gier wideo w tej kategorii, być może nie będziesz wiedzieć od czego zacząć. W takim razie proponujemy na początek grę Taz Rugby. W tej grze Diabeł Tasmański gra w rugby. Brzmi dziwnie? Spróbuj tylko zagrać! Jeśli uda ci się bez problemu dotrzeć do końca gry, będziesz mógł osiągnąć wysoki wynik. Tweety Dekorowanie oraz Tweety Sprzątanie Oceanu to kolejne dwie gry Flash Looney Tunes, w które możesz zagrać za darmo on-line. Jeśli masz wolną chwilę i posiadasz ulubionego bohatera kreskówki, z pewnością znajdziesz w tej kategorii coś dla siebie. Wyszukaliśmy dla ciebie najlepsze gry, żebyś mógł spędzić więcej czasu na graniu niż na szukaniu.