Flashowe Gry » Dla Dzieci » Edukacyjne » Gry Topografia
9.1 / 10 - 4062

Gry Topografia

Sprawdź swoją wiedzę za pomocą gier topograficznych. Czy potrafisz nazwać wszystkie miasta w Stanach Zjednoczonych? Jakie morza i rzeki znajdują się w Europie? Gry te zapewniają dobrą zabawę, a przy okazji sprawdzają, co wiesz na temat naszej planety. Mamy nadzieję, ze uważałeś w szkole na lekcjach!

Nasza kolekcja najlepszych gier topograficznych sprawdzi twoją znajomość geografii. Jeśli lubisz spoglądać na mapę i rozpoznawać różne miejsca na ziemi, jest to rodzaj gier właśnie dla ciebie! We wszystkie możesz grać za darmo na Internecie, wypróbuj więc wiele z nich by znaleźć swoją ulubioną. W Kraje Ameryki Południowej sprawdzisz swoją wiedzę o Ameryce Południowej. Nie martw się jeśli za pierwszym razem nie odpowiesz prawidłowo na wszystkie pytania. Możesz powtarzać ją za darmo tyle razy aż nauczysz się nazw wszystkich krajów i zakończysz ją z najlepszym wynikiem.
Grą na bardziej globalną skalę jest Znajdź Miasta w której musisz znaleźć miasta na mapie świata. Wydaje się to proste ale zobaczysz ile błędów w niej popełnisz! Możesz powtarzać ją tyle razy aż odpowiesz prawidłowo na wszystkie pytania. Inną wspaniałą grą w geografię jest Kraje Europy która sprawdzi twoją znajomość europejskiego krajobrazu i topografii. Każda gra w tej sekcji dostarczy ci niezapomnianej zabawy i wiedzy o różnych miejscach na ziemi. Jak dobrze znasz naszą planetę?