Flashowe Gry » Dla Dzieci » Gry z Dekoracjami » Dekorowanie Ciastek
9.6 / 10 - 3264

Dekorowanie Ciastek

Pieczenie ciasta może byc super zabawą, ale dekorowanie go na swój sposób to zawsze wyzwanie. W naszych grach poćwiczysz to bez konieczności zmywania potem naczyń. Stań się szefem kuchni i mieszaj odpowiednio składniki, wybierz kolor dla swojego ciasta oraz piękne dekoracje. Nasze gry dekoracyjne będą doskonałe dla każdego kto kocha piec ciasta.

Mamy zestaw najlepszych gier w dekorowanie tortu. Nasze gry w pieczenie ciasta w wersji Flash sprawdzą twoje piekarskie zdolności. Czy potrafisz zrobić idealny tort? Jeśli uważasz że potrafisz zostać mistrzem dekorowania to wypróbuj gier z tej sekcji. W Mistrz Ciastek 2 musisz przystroić każdy tort przed upływem czasu. Będzie to świetna zabawa dla każdego kto lubi dekorować ciasta. Jest w niej tyle możliwości że z pewnością będziesz się dobrze bawił próbując udekorować swoje idealne ciasto. Jeśli dobrze ci pójdzie, to możesz nawet zostać poproszony o zaserwowanie go.
W Dekorowanie Ciasta najfajniejsze jest że możesz wydrukować obrazek tortu który udekorowałeś. Dzięki temu opłaci się twój czas spędzony na pokrywaniu tortu lukrem i polewą gdyż możesz zobaczyć jak twoje idealne ciasto wygląda na obrazku. W Cake with Fruit Decorations są nowe elementy. Tu dodajesz owoce do tortu tak aby wyglądał naprawdę wyjątkowo. Jest to jedna z najlepszych gier w tej kategorii.