Flashowe Gry » Dla Dzieci » Gry z Dekoracjami » Dekorowanie Ogrodu
8 / 10 - 1506

Dekorowanie Ogrodu

Czy lubisz prace w ogrodzie ale nie masz ogrodu? Nie szukaj już więcej, gdyż nasze gry poprowadzą cię przez najpiękniejsze ogrody. Są one proste i mają kolorową grafikę.

Nasze gry w dekorowanie ogrodu są dostępne za darmo i stanowią świetny sposób na spędzenie wolnego czasu oraz odpoczynek po długim dniu pracy lub nauki w szkole. Mają jedną niewątpliwą zaletę: nie musisz sprzątać swojego wirtualnego ogrodu gdy już go udekorujesz. W Angel Garden masz wiele różnych możliwości. Możesz urządzić ogród swoich marzeń wybierając przedmioty umieszczone z lewej strony i dodając je do obrazka. Gra jest prosta i dzieci będą się w niej świetnie bawić.
W Stwórz Ogród zaprojektujesz krajobraz swojego ogrodu. Masz duży wybór przedmiotów oraz obrazków do dodania. Gra jest prosta i zapełni dzieciom czas na wiele godzin. Dla fanów klasycznych gier-bajek polecamy Hansel I Gretel. Gra dostarcza dużo zabawy a kontrolki są łatwe do opanowania nawet dla maluchów. Dla fanów gier w dekorowanie ogrodu, ta gra oferuje coś nowego.