Flashowe Gry » Logiczne » Wskaż i Kliknij » Znajdź różnicę
8.9 / 10 - 3307

Znajdź różnicę

Potrafisz znaleźć różnice pomiędzy dwoma obrazkami? W tych grach musisz wykazać się dokładnością i szybkością. Zamknięte oko, inna fryzura, albo pies, który nagle zmienił kolor. Zadanie może wydawać się łatwe, ale wzrok czasem płata figle. Przekonaj się sam i baw się dobrze!

Nasza kolekcja gier "Znajdź różnicę" jest znakomitym sposobem na spędzanie czasu z odrobiną wytężania umysłu. Niektóre ze zdjęć w tych grach są po prostu niesamowite. Spędzisz długie godziny wypatrując w nich różnic. Czy zdążysz w wyznaczonym czasie? Zagraj, a się przekonasz. Przykładem pełnym piękna jest tutaj Butterfly Fantasy. W grze też szukasz różnic na motylach i masz na to wyznaczony czas. Jak będziesz wystarczająco szybki, to może trafisz na tablicę najwyższych wyników.
IsisIsis
83%
Jeśli szukasz czegoś w klimatach tajemnicy i zbrodni, to Daily Witness jest właśnie dla ciebie. Musisz szukać różnic, aby zdobywać wskazówki i rozwiązać przestępstwo. Problemem jest to, że twój czas jest ograniczony. Dotarcie do końca wymaga nie lada umiejętności. Kolejnym znakomitym przykładem jest Beach find 10 Differences. Rozgrywka polega oczywiście na szukaniu różnic, a sceneria jest związana z plażami - masz też ograniczony czas. Pierwsze zdjęcia są dosyć proste, ale z czasem jest coraz trudniej.