Flashowe Gry » Logiczne » Gridlock
8.7 / 10 - 177

Gridlock

Gridlock to świetne gry – układanki. Musisz przejść grę na coraz trudniejszych poziomach, przesuwając różne figury na właściwe pozycje. Miłej zabawy!

CyadCyad
79%
Jeśli lubisz łamigłówki i układanki, z pewnością spodobają ci się nasze gry Flash Gridlock. Cel tego typu gier jest zwodniczo prosty – przepchnij różne kształty i przedmioty na ekranie tak, aby przejść poziom. Starając się osiągnąć jak najwyższy wynik, na twojej drodze pojawią się przeszkody, co stanowi o świetności tej gry. Wszystkie nasze gry są dostępne za darmo online, więc nie musisz martwić się wydawaniem pieniędzy, aby znaleźć tę, która ci się spodoba.
NumzNumz
78%
KnutKnut
75%
Oferujemy jedne z najlepszych gier Flash typu Gridlock, w jakie możesz grać w internecie. Rozpocząć możesz od oryginalnego klasyka Gridlock. Gdy przejdziesz już przez wszystkie poziomy tej gry, spróbuj EnDice albo Cyad. Obie są świetnymi wariacjami na temat pierwszej gry tego typu. Innymi słowy są to wspaniałe łamigłówkowe gry, które zajmą cię na całe godziny. Podobnie jak gry „Wskaż drogę” i „Kończąca się droga”, nasze tytuły zainspirowane grą Gridlock zapewnią ci twoją dzienną dawkę emocji, wystarczy, że masz dostęp do internetu. Jeśli jesteś wystarczająco dobry, będziesz w stanie osiągnąć najwyższy wynik i zostać lokalnym mistrzem Gridlocka.