Flashowe Gry » Logiczne » Łączenie trzech przedmiotów » Bejeweled Free
9.2 / 10 - 5095

Bejeweled Free

Wszyscy znają grę Bejeweled i ją uwielbiają. Tutaj znajdziesz wszystkie odmiany gry Bejeweled w każdym, nadzwyczajnym wariancie. Możesz tu zagrać w tematyczne gry Bejeweled, na przykład Dżungla, Małpy, a nawet Piraci. Upewnij się, czy wypróbowałeś wszystkie możliwe opcje!

Zapewne gra Bejeweled jest ci dobrze znana, ale czy wiesz, że istnieje kilka odmian tej gry? Posiadamy całe mnóstwo świetnych gier Bejeweled, które zapewnią ci zajęcie. Każda z tych gier, jest zaprojektowana w wyjątkowy sposób, i gra się w nią trochę inaczej. Z całą pewnością znajdziesz coś wyjątkowego dla siebie. Możesz wypróbować je wszystkie, ponieważ są one dostępne za darmo.
Nie ważne czy zdecydujesz się na motyw przewodni z małpami, piratami, czy dżunglą, mamy wszystko czego potrzebujesz. Nasza selekcja darmowych gier Bejeweled, jest dostępna online zawsze, kiedy masz wolną chwilę. Nasze najpopularniejsze gry to Ancient Jewels i Poszukiwanie klejnotów. Szczególnie polecamy również Fitz! w, której musisz dopasować zestawy kolorowych płytek. Dopasuj trzy w jednym rzędzie, o tym samym kształcie i zaliczyłeś komplet. Możesz również zmieniać dwa przylegające kształty, dopóki ich nie dopasujesz. Możesz trenować z komputerem albo zacząć grać przeciwko innym graczom! Którąkolwiek Bejeweled grę wybierzesz, spróbuj dostać się na tablicę najlepszych wyników i zostaw tam swoje imię!
RainRain
84%
GemsGems
83%