Flashowe Gry » Logiczne » Wskaż i Kliknij » Spróbuj uciec
8.3 / 10 - 503

Spróbuj uciec

W tych trudnych grach typu point-and-click (wskaż i kliknij) możesz spróbować ucieczki z pomieszczenia. Twoim zadaniem jest zebranie przedmiotów, które pomogą Ci wydostać się z miejsca, w jakim się znalazłeś. Otwórz szuflady, sprawdź lampkę i zajrzyj pod dywan. Spróbuj znaleźć wyjście bez korzystania z niczyjej pomocy!

Czy lubisz uciekać? Jeśli tak, wypróbuj naszą kolekcję najlepszych gier ucieczki w wersji Flash na Internecie. Są dostępne za darmo online więc nie musisz się spieszyć by przejść przez wszystkie poziomy gry w którą masz czas i chęć zagrać. Wypróbuj Haunted House aby przeżyć niesamowite emocje. Jak wskazuje jej nazwa znajdziesz się w nawiedzonym domu i musisz przejść przez wszystkie poziomy gry by uciec. Ta gra jest bardziej zabawna niż straszna i powinna spodobać się różnym typom graczy.
Jeśli kochasz gry przygodowe typu wskaż i kliknij, zagraj w Bowja The Ninja 2. Gra się szybko lecz zdobycie najlepszego wyniku wymaga wielu umiejętności. Nie spiesz się grając na niższych poziomach aby opanować kontrolki by dominować na wyższych poziomach!. W Insidia zostajesz wyrzucony na odległą bezludną planetę i musisz zebrać narzędzia by naprawić swój statek kosmiczny. Czy potrafisz uciec z planety zanim skończy się czas? Wszystkie nasze gry ucieczki w wersji Flash są dostępne za darmo online i możesz w nie grać tak długo jak masz na to ochotę.